Blog

cam-filmi-byoruc

Cam Filmi Yasak mı?

Ev, ofis veya aracına cam filmi uygulanmasını isteyen kişilerin merak ettiği bir konu vardır. Bu konuda cam filmi yasak mı? Şeklindedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bina ve işyerlerinde cam filmi uygulanmasının hiçbir yasal engeli bulunmamaktadır. Araçlarda kullanımında ise her ülkenin kendine has kriterleri vardır.

Devamını oku


cam-filmi-byoruc

Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Cam filmi, uygulanan camlardan dışarısı doğal bir şekilde görülebilirken, dış unsurlara (örneğin rüzgâr, yağmur ve kar) karşı bariyer görevi görecek şekilde tasarlanmıştır. Oysa ısı, ışık ve UV Işınlarından oluşan güneş enerjisi veya güneş ışığı, düz bir bir cama çarptığında, enerjinin neredeyse% 90’ı camdan iletilir.

Devamını oku


Cam Filmi

Cam filmi aracınıza estetik görünüm kazandırır. Sağladığı diğer avantajların yanında, cam filmini bir makyaj uygulaması olarak da tanımlamak mümkündür. Cam filmi olmayan araçlara göre, cam filmi uygulanmış araçlar daha zengin görünüme sahiptir. Ayrıca, yalnız veya ailenizle seyahat

Devamını oku


cam-filmleri

Levent Cam Filmi Uygulama

Levent Cam Filmi Uygulama Cam filmi aracınıza estetik görünüm kazandırır. Sağladığı diğer avantajların yanında, cam filmini bir makyaj uygulaması olarak da tanımlamak mümkündür.

Cam filmi olmayan araçlara göre, cam filmi uygulanmış araçlar daha zengin görünüme sahiptir. Ayrıca, yalnız veya ailenizle seyahat ederken, oto cam filmi sayesinde, meraklı bakışlardan uzaklamış ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirmiş olursunuz.